Prikaz borilnih veščin


Z našim klubom je pred kratkim v stik stopil gospod Mihael Žmahar, ki se ukvarja s treningi za samozavest in namerava v petek,  12.2., v Ljubljani organizirati seminar ob izidu svoje knjige. 

Ker je knjiga namenjena ženskam in njihovi poti do trdnejše osebnosti, nas je gospod Žmahar prosil, da bi na seminarju eno dekle in en fant odigrala prizor z napadom. Punca bi napadalca z nekaj prijemi onesposobila in tako pokazala, da zna uporabiti svojo energijo ter poskrbeti zase.   

To dekle bom jaz, sedaj pa iščem še 'napadalca', ki bi bil po možnosti večji kot jaz (nad 170 cm), si želi nastopiti na seminarju (okrog 500 ljudi) in bi imel naslednji teden čas za par treningov izven urnika, na katerih bi se lahko v miru dogovorila za vsebino nastopa in tehnike tudi poizkusno izvedla.  

Seminar bo tudi odlična priložnost za predstavitev našega kluba in aikida na splošno. Kogar bi to zanimalo naj mi piše na mail (masa.mlakar1312@gmail.com) ali pa mi svojo odločitev sporoči ta teden na treningih.

Priljubljene objave iz tega spletnega dnevnika

Začetek Aikido sezone 2022 - 2023

Začetek sezone 2023/24

Državni seminar v soboto, 18. 11. 2023

› Naroči se na novice

› Več o klubu Dokiai: www.dokiai.com

Arhiv

Pokaži več